Przemek Keler

Mąż Magdaleny i ojciec dwójki Aniołków w niebie. Fotograf z pasji i zamiłowania.

Fascynują mnie ludzkie emocje i to ich szukam w ujęciach, tak by fotografowana chwila, cenna, jedyna, niepowtarzalna została uchwycona i mogła przypomnieć emocje i czas kiedy była wykonana. Zawodowo zajmuje się fotografią ślubną, okolicznościową, biznesową, eventową i reklamową.

Poznaj opinie zadowolonych klientów


Odbyliśmy sesję plenerową wraz z moją obecną narzeczoną. Przemek ma świetnie wyczucie sytuacji, oko do uchwycenia unikalnych momentów i umie korzystnie ustawić fotografowane osoby. Współpraca z nim jest bezproblemowa i nie krępująca. Polecamy korzystanie z usług fotograficznych Przemka Keler i jego Red Art Studio.

Karol Chudzik z Anią

We wrześniu odbyliśmy sesję zdjęciową - brzuszkową w plenerze. Współpraca z Panem Przemysławem była czystą przyjemnością, gdyż jest on osobą niezwykle miłą i uprzejmą oraz do każdego ujęcia podchodzi bardzo profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem. Sam efekt końcowy zdjęć przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania, gdyż Pan Przemysław uchwycił na nich to co najcenniejsze - emocje. Z pełną odpowiedzialnością polecamy Jego usługi naszym znajomym oraz przy najbliższej okazji sami z nich skorzystamy.

Iga i Konrad Grzybowscy

Przemek z Red Art Studio fotografował uroczystość Chrztu Świętego naszego syna Filipka. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów jego pracy, a współpraca z Nim była czystą przyjemnością. Polecamy i sami chętnie będziemy korzystać z jego usług.

Zbigniew Załuska